26 Eylül 2021 | 19:04
Buradasınız:  / Etkinlikler / Genel / HABERLER / Platformlar / VİDEO / Gençlere Yönelik “Kendini ve Dünyayı Değiştirme Sanatı: Genç Sivil Toplumcunun El Rehberi”
kagep-kapak

Gençlere Yönelik “Kendini ve Dünyayı Değiştirme Sanatı: Genç Sivil Toplumcunun El Rehberi”

İKADDER Gençlere Yönelik

“Kendini ve Dünyayı Değiştirme Sanatı: Genç Sivil Toplumcunun El Rehberi”

Başlıklı Bir rladı

“Türkiye’de Yüz Binin Üzerinde Sivil Toplum Kuruluşu Gençlerin Katılımını Bekliyor.”

Gençlerin sivil alanı daha iyi tanıması, gönüllülüğün yanı sıra kurucu, yönetici veya operasyonel çalışmalarda da kendi alanlarını oluşturabilmesi için bilgi altyapısı sağlamak amacıyla İKADDER tarafından “Genç Sivil Toplumcunun El Rehberi” kitabı hazırlandı.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığının hibe desteği ile basılan kitap, “Sivil Alan Gençlere Neler Sunar”,” Gençler STK Kuruyor”, “Gençlik ve Uluslararası Kuruluşlar”, “Gençler Sivil Toplumda Üretiyor” gibi başlıklardan oluşuyor.

İKADDER bu kitapla, gençlere yetenekleri ve hayalleri doğrultusunda Sivil Toplum Kuruluşlarında yer alabileceklerini göstermeyi, gençler tarafından yenilikçi çalışmaların yürütülmesi, projelerin tasarlanması, kampanyaların planlanması, enerjilerinin toplum yararına kullanılabilir olması için katkı sağlamayı hedefliyor.

Gençlerimizin hayatına dokunması temennisiyle…

Kitabı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz…

kagepkitap kagepkitap-web2


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/gikap/public_html/wp-includes/functions.php on line 3413